top of page

Tunichi Grubu, 4 kıtada konumlu 10 şirketi ile müşterilerine üstün 

kalite, yüksek marka hedefi ve dinamik bir insan kaynağı ile hizmet vermektedir. Tunichi, Türkiye iş potansiyelini ve Türk Malını öne çıkararak, müşteri odaklı çalışma disiplini hedefiyle çalışmalarına devam etmektedir. Otomotiv Parça İmalatı, Makina - Ekipman ve Yedek Parça İmalatı, Denizcilik, Makina Alım-Satımı, Hammadde Alım-Satımı & Perakende olmak üzere altı ana sektörde faaliyet gösteren Tunichi Grubu’nun yönetim yaklaşımı, bütün toplumun yararlandığı ve yararlanacağı kurumsal yurttaşlık bilincini de yansıtmaktadır. Tunichi Grubu, Fadel Tools Markasını oluşturarak, Karbür Freze, Karbür Matkap, Karbür Kesici Takım parekende satışı konusunda sanayiye hizmet vermek üzere 2021 yılında grup bünyesine katmıştır.

TUNICHI%20Group_edited.png

Made in Turkey, Made in Tunichi

Vizyon, Misyon, Değer

Vizyon

Türkiye'de, dünya standartlarında ve rekabetçi fiyatlarla, müşteri odaklı politikalarla, takım perakendeciliği yapan lider kuruluş olmak.

Misyon

Müşterilerimizin, bol çeşit, fiyat avantajı, uygun ödeme koşulları ve iyi hizmet aracılığıyla ihtiyaçlarına kolay ulaşabilmelerini sağlamak ve bunun sonucu olarak, müşterilerimizin işyerlerinde kalite standartlarını geliştirmelerine yardımcı olmak; takım perakendeciliği pazarını geliştirmek.

Temel Amacımız

Müşterilerimizin işyerlerinde kalite standartlarını geliştirerek işyerleri standartlarını yükseltmeleri için fikirler ve çözümler sağlamak.

Temel Değerlerimiz

Müşteri Odaklı Olmak

 1. Müşteri için iyi ve doğru olana yönelik çalışmak

 2. Sadelik

 3. Samimiyet

 4. Tutarlılık

Değer Yaratmak

 1. Etkinlik ve Verimlilik

 2. Dürüstlük - Güvenilirlik

 3. İnsanlara ve Çevreye Saygı

Birlikte Başarmak

 1. Takım Ruhu

 2. İçtenlik ve Açıklık

 3. Yaratıcılık

 4. Sürekli Gelişim

bottom of page